לימודים וקורסים

מה זה קורס צלילה חופשית ומה מיוחד בו

קורס צלילה חופשית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

צלילה חופשית היא ספורט הדורש הרבה מיומנות ותרגול. זה לא רק על צלילה למטה לקרקעית האוקיינוס, זה על להיכנס עמוק לתוך המוח שלכם.

קורס צלילה חופשית ילמד אותכם איך לצלול חופשי, טכניקות נשימה נכונות ואיך לעצור את הנשימה כמה שיותר זמן. תלמדו גם על החשיבות של ציוד בטיחות וכיצד להתכונן טוב יותר לצלילה בטוחה.

מה זה קורס צלילה חופשית

בהמשך לפסקה הקודמת, צלילה חופשית היא ספורט שקיים כבר מאות שנים, אבל זה עתה צובר פופולריות בארצות הברית.

צלילה חופשית היא ספורט שדורש ממך לעצור את הנשימה מתחת למים ולשחות מבלי לעלות אוויר. כל אחד יכול לתרגל אותו ואין הגבלות גיל ומין.

קורס צלילה חופשית ילמד אותכם את כל המיומנויות הבסיסיות הדרושות כדי להתחיל עם הספורט הזה, כמו איך לנשום נכון, איך לשחות מתחת למים ואיך להגדיל את יכולת הריאות שלכם.

מה מיוחד בקורס

צלילה חופשית שונה מסוגי צלילה אחרים במובן זה שהיא נעשית ללא ציוד נשימה. ניתן לעשות זאת עם חליפת צלילה, סנפירים ומסכה או בלעדיהם.

צלילה חופשית קיימת כבר זמן רב ופופולריות הולכת וגדלה עם השנים. ישנם יתרונות רבים הקשורים לסוג זה של צלילה - סיבולת גופנית מוגברת, מיקוד נפשי משופר, איכות שינה טובה יותר, הגברת היצירתיות והגברת הבהירות הנפשית.

ישנם סוגים רבים של קורסי צלילה חופשית זמינים באינטרנט - קורסים מבוססי בריכה אשר מועברים על ידי מדריך בקורס בבריכה או במים פתוחים אשר בדרך כלל מועבר על ידי צולל חופשי מקצועי שילמד אותכם כיצד לעשות את היסודות בזמן שאתם לומדים בעצמכם.

תפריט נגישות אתר