מצברים

מה זה מצברים לרכבים ולמה הם חשובים

מצברים לרכבים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

המצבר הוא הלב של המכונית. הוא מספק את הכוח להניע ולהפעיל את המנוע, והוא גם מפעיל את כל שאר הרכיבים החשמליים במכונית.

אורך החיים של מצברים לרכבים תלוי בכמות האנרגיה שהם דורשים להפיק וכמה פעמים משתמשים בהם. ככל שהם מייצרים יותר אנרגיה, כך הם יחזיקו פחות מחזורים.

מה זה מצברים לרכבים

בהמשך לפסקה הקודמת, מצברים לרכב הם מקור הכוח לרכב. הם מספקים זרם חשמלי למערכת החשמל של הרכב, בדרך כלל 12 וולט.

סוללות רכב הן בדרך כלל מסוג חומצת עופרת עם אלקטרוליט נוזלי. יש להם שישה תאים המפיקים 2 וולט כל אחד וניתן לחבר אותם בסדרה כדי לספק 12 וולט של הספק. המצבר מותקן בדרך כלל בתא המנוע של המכונית או בקופסה מיוחדת מתחת למושב הנוסע.

בנוסף הן אחד הדברים שאתם רק צריכים לשמור עליהם כדי להבטיח שהם יחזיקו מעמד זמן רב ככל האפשר. יש הרבה יותר שאתם יכולים לעשות מאשר פשוט להטעין אותו כאשר הוא נמוך, מה שיעזור להאריך את חייו ולהפחית את העלויות שלכם לאורך זמן.

למה הם חשובים

מצברים לרכבים הם מרכיב חשוב ברכב. הם מספקים את הכוח להניע את המכונית ולהשאיר אותה פועלת. מצבר לרכב הוא מצבר עופרת-חומצה המורכב בדרך כלל משישה תאים המחוברים בסדרה. מצברים לרכב הם סוג של מצברים נטענים וניתן להטעין אותם באמצעות הפעלת המנוע או באמצעות מטען.

הם מורכבים מלוחות עופרת ותחמוצת עופרת, המעניקים להם את שמם. הלוחות בסוללה כוללים רשתות המחברים ביניהן, המאפשרות זרימת אלקטרונים מלוח אחד לאחר דרך מעגל חיצוני. זרימת אלקטרונים זו יוצרת זרם חשמלי שיכול לשמש למטרות שונות ברכב שלכם, כגון התנעת המכונית שלכם או שמירה על פעילותו בזמן שאתם נוהגים במורד הכביש.

תפריט נגישות אתר