טיולים

טיול למרוקו ומה המדינה תציע לכם

טיול למרוקו Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מרוקו היא מדינה בצפון מערב אפריקה. היא גובלת באלג'יריה, סהרה המערבית, מאוריטניה והאוקיינוס האטלנטי. למדינה יש תרבות מגוונת ומתקיימים בה דתות רבות. האיסלאם היא הדת הנהוגה ביותר במרוקו, אך נהוגות בה גם נצרות, יהדות ודתות אחרות.

עיר הבירה של מרוקו היא רבאט ושפותיה הרשמיות הן ערבית וברברית. המטבע המשמש במרוקו הוא דירהם מרוקאי (MAD).

מרוקו היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באפריקה. ישנן סיבות רבות מדוע אנשים מבקרים במרוקו כמו התרבות והארכיטקטורה שלה

טיול למרוקו והאטרקציות שהיא מציעה

מרוקו היא מדינה בצפון אפריקה הידועה בתרבות ובהיסטוריה העשירה שלה. הוא ביתם של כמה מהאטרקציות היפות ביותר, כולל מדבר סהרה, הרי האטלס והמדינה השוקקת.

בטיול למרוקו תוכלו למצוא מגוון אטרקציות ביניהם מדבר סהרה הוא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר של מרוקו. הוא מכסה כמעט את כל דרום מרוקו, משתרע מסהרה המערבית ועד מאוריטניה במערב אפריקה. המדבר היה מיושב מאז התקופה הפרהיסטורית, אך רק לאחרונה החלו בני האדם לחקור אותו לעומק. בעוד שחקר המדבר ברגל או גמל יכול להיות חוויה בלתי נשכחת, מבקרים צריכים תמיד להיות זהירים מכיוון שהטמפרטורות יכולות להגיע למעל 120 מעלות פרנהייט במהלך חודשי הקיץ

הרי האטלס הם אטרקציה פופולרית נוספת הרים אלו הם ביתם של כמה מהאתרים החשובים ביותר של מרוקו. הם גם המקום שבו תוכלו למצוא כמה ממסלולי ההליכה הטובים ביותר של מרוקו

טיול למרוקו והמאכלים שהיא מציעה

בטיול למרוקו תוכלו למצוא מגוון מאכלים שונים וגוונים, מרוקו היא מדינה בחוף הצפון מערבי של אפריקה. היא גובלת באלג'יריה, מאוריטניה וסהרה המערבית. למרוקו יש הרבה מה להציע מבחינת תרבות, היסטוריה ואוכל.

המטבח מגוון עם מנות שנעות בין מתון למתובל ובין מלוח למתוק. המרכיב הנפוץ ביותר בשימוש במטבח המרוקאי הוא כמון המעניק לו טעם מאוד ייחודי.

אחד המאכלים הפופולריים ביותר במרוקו יהיה קוסקוס שעשוי מחיטת סולת שעברה מאודה ולאחר מכן מיובשה לגרגרים קטנים. ניתן להגיש כתוספת למנות אחרות או כמנה עיקרית עם ירקות ובשר או דגים מעל.

תפריט נגישות אתר